Hakkımızda

Adres Bilişim 2012 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Yaptığımız işlerin firmaların müşterileri tarafından daha kolay bulunması ve web tasarım, dijital harita kaydı gibi ana kökeni Adres olan işler (Web Adresi, Firma Adresi gibi..) olmasından dolayı Adres Bilişim adını aldık.

Adres Bilişim Ofis

Bizler, arama motoru pazarlamasında, profesyonel ve ayakları yere basan, mühendislik altyapısı olan dinamik bir ekip ile geliştirdiğimiz ve yönettiğimiz stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmayı ve başarı hikayeleri yazmayı hedefleriz.

Müşterilerimize hizmet verirken hazırlıklarımıza öncelikle bilgi verme ve doğru yönlendirme ile başlar, sonrasında ölçümleme, raporlandırma, toplantı ya da internet üzerinden “hangout” görüşmelerimizle verdiğimiz hizmetin yüksek performans ile devamlılığını sağlarız.

Bu yolda müşterilerimiz ile birlikte ilerlerken, Google tarafından yapılan performans değerlendirmelerden her defasında ‘Platin Ajans Ödülü’ ile döner, başarımızı kanıtlarız.

Adres Bilişim için müşteri memnuniyeti düzenli ve sistemli bir iş takibi ile mümkündür. Bunun için tüm hafta boyunca telefon, e-posta ve canlı desteğimiz ile takipte ve hizmette kalırız.

Kurulduğumuz tarihten bu yana 1.000`i aşkın kurumsal firmaya internet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanında hizmet veriyor, uzmanlığımızı Google Reklamları, Dijital Haritalara Kayıt, Yazılım ve Web Sitesi Tasarımı alanlarında konuşturuyoruz.

Dijital dünyanın tüm getirdiklerinden fayda, gerektirdiklerinden de destek sağlamanız için Adres Bilişim olarak, çağdaş ve ekonomik reklam ve tanıtım çözümleri için sizi, birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Projeniz Hakkında Konuşmaya Başlayalım!

Yaptığımız işlerden herhangi birine ihtiyacınız var ise ve bizimle çalışmanın sizlere nasıl fayda sağlayabileceğini merak ediyorsanız, istediğiniz her an sohbet etmekten memnuniyet duyarız.

Hemen Bize Ulaşın Tıkla Teklif Al